Tématem čtvrté schůze parlamentu byl nejen technický stav školy

V pondělí dne 20. března ve 12. 30 se již počtvrté sešel žákovský parlament milevského gymnázia. Hlavním tématem byl technický stav školy (např. protékající záchod, garnýže, topení apod.) .

Nadále se probírala možnost vyměnit obrazy ve třídách za obraz nového prezidenta Petra Pavla. Na toto téma se objevila na instagramové účtu parlamentu (@gm.skolniparlament) i anketa, kde žáci mohli o možné výměně hlasovat. Vyměnění obrazů v hlasování zvítězilo.

Probrány byly např. možnost merche školy (opět bylo spuštěno pro žáky hlasování na instagramovém účtu parlamentu), školní časopis i kávovar ve škole, což je jeden z dlouhodobých projektů parlamentu.

Velkým tématem byla i možná akce k 70. výročí školy.

Další schůze se bude konat dle domluvy zástupců jednotlivých tříd podle potřeby.