Reportáže,  Zprávy

Druháci si prošli Reptile Academy

Ve čtvrtek 1. června vyrazili žáci 2.A pro zpestření své výuky biologie do Reptile Academy – Teraristika Milevsko.

Celá třída by se do prostor vyplněných terárii se zvířaty nevešla, proto se utvořily dvě skupiny a každá se vydala do prostorů teraristiky zvlášť. První během páté a šesté hodiny, druhá během sedmé a osmé.

Žáky možná nejdříve trochu překvapila výzdoba vstupu v podobě vysvlečených kůží.

Poté se někteří více čí méně osmělili a, kromě prohlédnutí a vyfocení různých druhů hadů, ještěrů, kajmana a želv, si mohli na zvířata i sáhnout.

Odvážní jedinci si samostatně pochovali mladé hádě, dospělé hady či kajmana.

Proběhlo i krmení několika druhů varanů, agam a leguána.

Žáci odcházeli v dobré náladě. A někteří s nadějí, že se jim podaří přemluvit rodiče k pořízení nového mazlíčka.

Více o Reptile Academy – Teraristika Milevsko na facebookovém profilu či instagramu.

Pro zobrazení celé fotky otevřete v novém panelu.